2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Jilava
Postat 17 aprilie 2024

Sofer trailer C, CE

Localizare

Jilava

Descriere

Candidatul ideal

Societatea ROLOGIS CONCEPT SRL este in cautarea unui nou coleg! Avem nevoie de: - sofer cu experienta pe trailer, disciplinat in trafic si fara evenimente rutiere, fara probleme medicale, fara cazier. - permis categoria C,C+E cu toate atestatele valabile, card tahograf, agabaritic prezinta avantaj - posibilitate program prelungit - experiența in conducere preventivă și economică - Seriozitate si dorinta dе munca - profesionalism - responsabilitate - cv

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Incarcare/descarcare utilaje (ancorare, intocmire PV, efectuare poze, etc)

Livrare/returnare utilaje in siguranta si cu respectarea termenelor impuse Respectarea orelor de condus

Pastrarea in stare buna a masinilor, atat estetic cat si tehnic.

Beneficii: Salariu motivant integral pe contract

Plata orelor suplimentare

Bonuri de masa

Telefon+tableta

Prima Craciun si Paste.

Localitate

Jilava,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Jilava
ID: 256670618