2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - international
  5. Transport marfa - international - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - international - Bucuresti
  7. Transport marfa - international - Sectorul 5
Postat 11 aprilie 2024

Sofer TIR FRIGO National

Salariu

6 000 - 8 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 5

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariPermis de Conducere: CNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

Angajam soferi TIR FRIGO National

Candidatul ideal:

- posesor permis conducere categoria C+E;

- posesor atestat transport marfuri generale;

- fara antecedente penale si rutiere grave;

- experienta in conducerea autovehiculelor de transport marfuri pe teritoriul CE, constituie avantaj;

- card pentru tahograf digital;

- seriozitate si responsabilitate;

Descrierea jobului:

-Cursele sunt cu pleacare din Bucuresti.

-Saptamana de munca incepe duminica

-Posibilitate curse tur-retur,platite extra

-Se trece prin bucuresti 2-3 ori pe saptamana,in functie de curse

-Medie km saptamanal:2000-2500 KM

-Cerem și oferim seriozitate și profesionalism !!

-Pauza cel putin 45 H saptamanal in weekend.

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Salariu fix 2300 RON

  • diurna in functie de curse

-Plata salariului se face de doua ori pe luna

- Conditii de munca excelente, autovehicule euro 5, echipate cu frigider, clima, sisteme automate de plata a taxelor de drum, sisteme moderne de comunicatie prin satelit, telefon mobil.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 5
ID: 221234327