2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - international
  5. Transport marfa - international - Prahova
  6. Transport marfa - international - Barcanesti
Postat 01 mai 2024

Sofer tir comunitate 100 euro/zi

Salariu

3 000 - 3 100 €

Localizare

Barcanesti

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariPermis de Conducere: C, altele

Descriere

Conditii necesare:

- permis conducere categoria C+E

- card tahograf

- experienta relevanta curse comunitate

- atestat transport marfa

- aviz medical

- aviz psihologic

- cazier judiciar

Descrierea jobului:

- curse pe ruta Olanda-Germania, o incarcare - o descarcare

- camioane Euro 6

- salariu fix

- se plateste avans la plecare de 300 euro

- posibilitate plata saptamanala 90 euro / zi

- conducatorii auto sunt indrumati permanent de coordonatori de transport

- perioada deplasarii este de 2 luni

- deplasarea in Olanda se face cu microbuzele firmei, camionul se preia de la baza din Olanda

- se ofera bonus pt km peste 12.000/luna

Descrierea companiei: Compania are o experienta de peste 20 ani in domeninul transporturilor. Colaboram in domeniul transporturilor cu 5 firme olandeze de top. Detinem camioane DAF si Mercedes de ultima generatie.

Majoritatea conducatorilor auto au vechime in companie de peste 5 ani!

Detinem in Olanda service autocamioane multimarca si spatiu tranzit-depozitare. Contractul se poate inregistra pe firma inregistrata in romania sau firma inregistrata in Olanda.

Localitate

Barcanesti,

Prahova

Locație exactă
Prahova, Barcanesti
ID: 121434741