2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Ilfov
  7. Transport marfa - intern - Baneasa
Postat 15 aprilie 2024

Sofer si ghid turistic

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Ilfov, Baneasa

Tip job

Part time

Nivelul de studii: StudentNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Companie: Hotrod Fun București

Suntem în căutarea unui șofer și ghid turistic entuziast și dinamic pentru a se alătura echipei noastre la Hotrod Fun București. Programul este flexibil, inclusiv lucrul în weekend-uri, însă nu în mod constant. Oferim ore suplimentare plătite și bonuri de masă.

Responsabilități:

  • Conducerea autovehiculelor de agrement în timpul tururilor

  • Însoțirea și ghidarea participanților pe trasee prestabilite

  • Asigurarea că parc auto este întreținut și în condiții optime de funcționare

  • Alimentarea și pregătirea autovehiculelor pentru tururi

  • Instruirea participanților și asigurarea unei experiențe plăcute și sigure pentru clienți

Cerințe:

  • Vârsta până în 35 de ani

  • Seriozitate și dorință de muncă

  • Abilități excelente de comunicare în limba engleză

  • Cunoașterea detaliată a orașului București

  • Prezență plăcută, amabilă și receptivă

Dacă îndeplinești cerințele și ești interesat să faci parte din echipa noastră dinamică, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat la adresa de email [adresă de email] sau să ne contactezi la numărul [număr de telefon]. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

Cu drag, Echipa Hotrod Fun București

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Baneasa
ID: 269064650