2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - international
  5. Transport marfa - international - Arad
  6. Transport marfa - international - Arad
Postat 22 aprilie 2024

Sofer Profesionist TUR - RETUR (C+E)

Salariu

1 900 - 2 000 €

Localizare

Arad

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariPermis de Conducere: C, alteleNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: RO10437739

Descriere

Candidatul Ideal

- Permis de conducere pentru cat. C+E;

- Card tahograf;

- Atestat pentru transport marfă generală si ADR de 40 de Tone;

- Experienta profesionala minim 1 an;

Descrierea jobului :

- Verificarea autocamionului în condiții optime

- Conducere preventivă, respectând programul de condus și repaus

- Respectarea rutei stabilite și a vitezei de deplasare

Beneficii:

1. Camion modern EURO VI + asistență rutieră asigurată;

2. Comunicare, înțelegere deplină și instruire continuă;

3. Telefon de firmă

4. Aparate automate pentru taxele de drum;

5. Contract de munca pe perioada nedeterminată

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 244311374