2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport persoane
  5. Transport persoane - Bistrita-Nasaud
  6. Transport persoane - Bistrita
Postat 23 aprilie 2024

Sofer profesionist transport international de persoane

Localizare

Bistrita

Full time

Numarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Matei Unitrans angajeaza:

-> Sofer profesionist transport persoane; pentru curse directe regulate saptamanale internationale pe ruta: Romania-> Franta -> Spania -> si retur.

Oferim:

-Salariu bine stabilit.

-Seriozitate.

-Echipament de munca.

Compania noastră solicita personal cu următoarele atribute:

- Permis de conducere categoria DE

- Atestat transport persoane

- Avize medicale.

- Seriozitate.

- Punctualitate.

- Profesionalism.

-Competente lingvistice medii ( limba Engleza, limba Franceza, limba Spaniola+ altele).

-Comunicare bună în relațiile cu clienții.

-Experienta în domeniul transportul de persoane

Responsabilitati:

-> respectarea procedurilor si normelor legale in vigoare specifice postului

-> indeplinirea cu profesionalism a indicatiilor primite

-> mentinerea in conditii optime a masinii de care raspunde

Datorita sloganului nostru "Echilibru și Eleganță" solicitam cu încredere un nou membru care sa întregească echipa Matei Unitrans cu mult profesionalism și cu multa seriozitate, caracteristici care sa completeze cele doua atribute ale companiei noastre.

Pentru o posibila colaborare cu dumneavoastră, va rugam sa ne contactați la numarul de telefon: +40*******60

Facebook: Matei Unitrans Transport Auto

Sediu- Bistrița-Năsăud, strada Grigore Pletosu nr. 2, 420097, Mun. Bistrița

Localitate

Bistrita,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Bistrita
ID: 244044692