2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Constructii
  5. Constructii - Cluj
  6. Constructii - Cluj-Napoca
Postat 15 aprilie 2024

Sofer profesionist santier - Marea Britanie

Localizare

Cluj-Napoca

Full time

Recrutare la distanta

Descriere

Angajator: PROCONECT DMT CONSTRUCT

Domeniu: construcții civile, fibră optică

Tip job: full time

Țară: Anglia (Wilthshire, Bristol, Weston Super Mare)

Candidatul Ideal:

  • Persoană serioasă, pozitivă, comunicativă, cu bune abilități de organizare.

Cerințe minime:

  • Pașaport, pre-settlement și cunoașterea limbii engleze la nivel B1;

  • Carnet de conducere categoria C + atestate.

Responsabilități:

  • Transportul materialelor de la furnizori la locul de muncă (asfalt, agregate etc) și evacuarea de material rezultat din săpătură, ceea ce constituie aproximativ 60-70% din programul zilnic, restul activității fiind munca cu echipa, în special descărcarea, încărcarea și manipularea materialelor transportate.

Beneficii:

  • Se oferă salariu motivant și prime de obiectiv în cadrul unor proiecte de lungă durată.

  • Cazarea și cheltuielile, transportul la și de la locul de muncă sunt asigurate și plătite de către angajator.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 254376964