2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Stefanestii de Jos
FAN Courier
Postat Azi la 06:28

Sofer Profesionist FAN Courier

Localizare

Stefanestii de Jos

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Permis de Conducere: C, D

FAN Courier, liderul pietei de curierat din Romania, cauta soferi transporturi care sa se alature echipei. Profilul candidatului:

  • Experienta profesionala de minim un an;

  • Permis de conducere (categoriile B, C+E sunt obligatorii).

  • Abilitatea de a lucra independent si in echipa;

  • Orientare catre client;

  • Atitudine pozitiva si proactiva.

Descrierea jobului

  • Transportul coletelor in conformitate cu instructiunile primite;

  • Respectarea termenelor de livrare stabilite;

  • Menținerea vehiculului în stare tehnica corespunzatoare și raportarea oricaror defectiuni sau probleme tehnice;

  • Comunicarea eficienta cu dispecerul pentru a asigura o coordonare optima a transportului;

  • Cunoașterea și aplicarea competenta a tehnologiilor asociate cu vehiculele comerciale (de exemplu, sisteme de navigare, sisteme de comunicație etc.);

  • Mentinerea unei conduite profesionale și a unei atitudini prietenoase în relatia cu colegii și alte persoane implicate în procesul de transport.

Beneficii:

  • Salariu atractiv;

  • Mediu de lucru dinamic si profesionist;

  • Oportunitati de dezvoltare.

Localitate

Stefanestii de Jos,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Stefanestii de Jos
ID: 268766509