2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Galati
  6. Transport marfa - intern - Galati
Postat 25 aprilie 2024

Sofer Profesionist categ C+E Rematinvest Galati

Localizare

Galati

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 15705409

Descriere

Cerinte:

-Permis de conducere, categoriile C si E;

-Constituie avantaj - operarea graiferului;

-Experienta minim 2 ani in transportul rutier de marfuri generale;

- Card tahograf digital;

- Atestat transport marfa;

- Autorizatie ISCIR pentru macaragiu grupa A (constituie avantaj);

- Cunostinte minime de mecanica;

Responsabilitati:

- Asigura transportul marfii conform programului, pe traseul stabilit in ruta zilnica in interiorul tarii;

- Respecta timpii de conducere si odihna, respecta legislatia rutiera in vigoare;

Beneficii:

- salariu atractiv + tichete de masa + decontare transport de la domiciliu la locul de munca.

Va rog sa ne contactati la nr. de telefon: luni -vineri 8.00-16.30 07******06 sau sa depuneti cv-ul la Punctul de lucru din Galati str. Bazinul Nou nr 83

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 267114991