2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bihor
  6. Transport marfa - intern - Oradea
Postat 15 aprilie 2024

Sofer Profesionist B+C+E

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: B, C, alteleCUI / CIF: RO13718003

Descriere

Candidatul Ideal

Sc Masterplast Romania SRL angajeaza sofer profesionist categ B+C+E ( atestat si card tahograf)pe ansamblu tandem pentru transport intern.

Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

- desfasoara activitatea in cadrul departamentului de transport intern

- transporta marfa in baza documentelor de insotire

- livreaza comenzile conform programului de distributie

Program de Luni-Vineri,weekendul este liber.

Beneficii:

-Salariu fix + bonusuri.

-Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Rog cei interesati sa aplice direct pe olx.

Doar cei selectati vor fi contactati!

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 267552748