2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Suceava
  6. Transport marfa - intern - Slobozia Sucevei
Roland
Postat 22 aprilie 2024

Sofer pentru Germania categoria B la colectore-manipulare anvelope

Salariu

2 500 - 5 000 €

Localizare

Slobozia Sucevei

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 5

ATENTIE: Dorim candidati din judetul Suceava sau judete vecine, sau persoane aflate deja in Germania, cu dorinta si putere de munca.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant intre 2500 si 5000 de euro în funcție de realizari;

  • Training și pregătire profesională la fabrica si in Germania;

  • Oportunitate de a face ore suplimentare plătite;

  • Salar minim de baza la ore + realizari din activitatea;

  • Transport asigurat(gratuit);

  • Cazare asigurată(gratuit);

  • Mașină de serviciu NOUA - camionetă de 3,5 T

Cerinte:

  • Harnic, cu dorinta si capacitate de a depune efort fizic sporit!

  • Permis de conducere categoria B cu experiență de min. 1 an pe camioneta de 3,5 t;

  • Cunoaștinte navigatie GPS și capacitatea de a se orienta în spațiu;

  • Persoană disciplinată, cu atitudine pro-activă în îndeplinirea sarcinilor;

  • Persoană sociabilă, responsabilă, atentă la detalii și ordonată.

  • Cunoașterea limbii germană/engleză constituie un avantaj;

Responsabilități:

  • Colectarea și manipularea anvelopelor de la service-uri auto/vulcanizări Germania;

  • Sortare, dublare triplare anvelope;

  • Încărcarea anvelopelor în camioane din depozitul gestionat;

  • Comunicarea permanentă cu Coordonatorul privind desfășurarea activității;

  • Completare facturi, certificate si foi de somn;

  • Respectarea orelor de program;

  •  Program full time;

Daca va mai interesează jobul trimiteti o mica prezentare( CV ) pe WhatsApp la +40*******56 cu urmatoarele detalii:

Nume

Varsta

Localitate resedinta/domiciliu

Experienta

Foto

Si ulterior revin cu detalii complete.

Localitate

Slobozia Sucevei,

Suceava

Suceava, Slobozia Sucevei
ID: 246786388