2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Bucuresti
  7. Transport marfa - intern - Sectorul 4
Postat 30 aprilie 2024

Sofer livrator firma catering

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Mobilitatea postului: Necesita deplasariPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 4

Companie de catering angajeaza SOFER LIVRATOR cu punct de lucru in Sector 4

  • program de lucru 8 h/zi+pauza de masa;

  • o masa calda asigurata

  • salariu net 3000 ron+ TM de 30 ron/zi lucratoare

  • disponibilitate pentru a lucra ore suplimentare, zile de weekend, sarbatori (se platesc separat fata de salariu);

  • Va rugam sa aplicati cu cv sau sa va lasati numele si un nr de telefon pentru a va contacta

Cerintele postului

  • Carnet de conducere categoria B și experiență în șofat

  • Persoană punctuală, organizată si responsabilă;

  • Atenție distributivă;

  • Fără antecedente în accidente rutiere.

  • Experienta este un avantaj

Responsabilitati:

- Răspunde de verificarea comenzii, încărcarea acesteia în mașină si de bună depozitare a produselor transportate.

- respectă timpii de livrare si planificarea rutei de livrare.

- răspunde de actele mașinii și de verificarea zilnică a starii mașinii.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 268772489