2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Suceava
  6. Transport marfa - intern - Darmanesti
Postat Azi la 10:26

Sofer livrari(distributie) produse alimentare SV, BT, NT

Salariu

3 200 - 3 500 lei

Localizare

Darmanesti

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BCUI / CIF: RO28265440

Descriere

Descriere post angajare:

  • SC angajează sofer livrator pe autoutilitara 3,5t produse alimentare

  • Cerinte:

    -Fără antecedente penale

    -Seriozitate

    -Cel puțin un an de lucru pe autoutilitara de 3,5t

    -Capacitate de comunicare, flexibitate, si loialitate

    - Orientare catre cerintele pietei si ale clientilor

  • Program de lucru Luni-Vineri

  • Incarcarea se face incepand cu ora 06 dimineata in fiecare zi de la sediul firmei din com. Darmanesti, jud. Suceava.

  • Salariu 3200-3500 ron care poate creste in functie de activitatea dvs in cadrul firmei pe viitor dupa perioada de proba, in functie de kilometrii parcursi si numarul de magazine livrate. Activitatea se desfășoară în județele Suceava, Botosani si Neamt.

  • Se livreaza marfa(produse alimentare) conform facturilor emise catre clienti. Marfa o pregatesc manipulantii din depozit, soferul incarca din depozit si descarca produsele, pe rand, la clienti.

  • Vei incasa bani numerar sau alte instrumente de plata(cec, BO) de la o mica parte din clienti . Nu vei primi bani numerar in fiecare zi, de la fiecare client.

  • Pastrezi duba de serviciu acasa dupa program in conditii bune de siguranta, functionare si curatenie.

  • Informatii suplimentare se pot afla doar telefonic (0sapte42 254667)

Localitate

Darmanesti,

Suceava

Suceava, Darmanesti
ID: 269976071