2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bacau
  6. Transport marfa - intern - Letea Veche
Postat 12 iunie 2024

Sofer distributie produse alimentare

Localizare

Letea Veche

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO5112838

Descriere

DESCRIERE

SC BRONXEXIM SRL-Firma distributie produse alimentare din Bacau, angajeaza agent de livrare:

Cerinte:

-permis conducere

- seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva

- sa nu aiba antecedente penale;

- sa fie apt din punct de vedere medical;

- experienta in FMCG.

Descrierea jobului

- livreaza prompt comenzile, stabilindu-si in mod optim itinerariul;

- incaseaza bani, preia documente de plata de la clienti pentru marfa livrata;

- mentine autovehiculele in buna stare de functionare.

Responsabilitati:

- Incarcarea/descarcarea marfurilor.

- Transportarea si aranjarea marfurilor in depozite/magazine.

- Conducerea autoturismului pe drumurile publice conform regulilor de circulatie in vigoare.

- Transportarea marfurilor, produselor .

- Atitudine prietenoasa si politicoasa fata de furnizori, clienti si colegi.

-Program de luni pana vineri

Localitate

Letea Veche,

Bacau

Bacau, Letea Veche
ID: 267758070