2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Olt
  6. Transport marfa - intern - Slatina
Postat 24 aprilie 2024

SOFER Distributie marfa

Salariu

700 - 800 lei

Localizare

Slatina

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO 25915203

Companie romaneasca ce activeaza in piata materialelor de constructii,cu brand privat, reprezentant al unor branduri internatonale,importator si distribuitor la nivel national al unei game largi de produse chimice si accesorii pentru productia de geam termoizolant, angajeaza: SOFER DISTRIBUTIE MARFA

Candidatul ideal

Minim studii liceale sau postliceale. Experienta minim ultimii 5 ani in distributie. Permis conducere categoria B. Persoana organizata, serioasa, onesta, prompta,cu spirit de echipa. Spirit organizatoric si initiativa. Abilitati de comunicare. Receptiv la schimbare, deschis si adaptabil.

Descrierea jobului

Titularul postului are rolul de a livra comenzile conform programului de distributie. Transporta marfa numai in baza documentelor insotitoare: factura fiscala, aviz de insotire a marfii, proces verbal de predare-primire, etc. Participa la receptia marfurilor luand la cunostinta neconcordantele dintre facturi si marfa. Completeaza in totalitate formularele cu regim special utilizate si foile de parcurs. Mentine in mod obligatoriu aspectul ingrijit al autoutilitarei aflata in dotare, REANULT MASTER

Ne-am impus atingerea unor standarde tot mai ridicate deoarece vrem ca prin munca noastra sa fim cei mai buni in domeniu si sa fim vesnic in competitie Daca doresti sa-ti construiesti o cariera intr-o companie de comert si distributie, daca ai initiativa, daca esti o fire responsabila si orientata catre calitate si autodepasire; atunci opteaza pentru un post in compania noastra!

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 268425051