2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Prahova
  6. Transport marfa - intern - Baicoi
Postat 08 mai 2024

Sofer distributie marfa

Localizare

Baicoi

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 1

Daca esti o persoana activa iar domeniul vanzarilor te pasioneaza, vrem sa te cunoastem! S.C. Syrano Construct cu sediul in Baicoi, angajeaza Sofer.

Candidatul ideal

• Abilitati de comunicare, capabil de lucru eficient cu altii, onest;

• Carnet de conducere fara probleme cat. B

• Minim scoala profesionala finalizata.

Descrierea jobului

• Livreaza comenzile catre toti clientii aflati pe ruta prestabilita;

• Verifica facturile si avizele pregatite pentru livrare ;

• Verifica conformitatea comenzilor pregatite in depozit cu factura/avizul aferent, sau alcatuieste comenzile direct din van si ii asista pe clienti in receptia marfii, primind de la acestia confirmarea primirii;

• Participa la incarcarea marfii in van, astfel incat sa evite deteriorarea marfii si sa asigure o buna si rapida manipulare pentru pregatirea facturilor;

• Preda facturile livrate in fiecare zi pe baza raportului de livrare catre arhiva;

• Colecteaza instrumentele de plata sau platile pentru produsele livrate si depune banii la casierie, impreuna cu raportul de incasari, la sfarsitul fiecarei zile de lucru;

Beneficii:

* Pachet salarial atractiv;

* Susţinere în construirea unei cariere de succes.

Localitate

Baicoi,

Prahova

Prahova, Baicoi
ID: 227091221