2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Bihor
  6. Reprezentanti vanzari - Oradea
Postat 23 mai 2024

SOFER- Distributie- Lactate- & Manipulant Depozit - ORADEA

Salariu

3 000 - 4 300 lei

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 1

NE MARIM ECHIPA SI CAUTAM COLEG- BACKUP ( ORADEA- SATU MARE)- 3000-4300 RON

 PROGRAMUL INCEPE LA ORA 4 DIMINEATA- NU APLICA DACA ESTE UN IMPEDIMENT

Profilul cautat~

·       Experienta similara ca sofer de distributie

·       Responsabil, cu capacitatea de planificare si organizare

·       Permis Categoria B

·       Dornic de angajare pe termen lung

·       Sa fie locat in Oradea / SATU MARE

Responsabilitati~

·       Raspunde de distribuirea produselor noastre catre clienti (marfa usoara- Lactate)

·       Intocmeste documentele necesare conform proceduri interne

·       Transporta si distribuie marfa conform routing-ului stabilit

·       Incarca / descarca marfa.

OFERIM~

·       Contract de munca pe perioada nedeterminata

·       Salariu platit la timp

·       Un mediu de lucru placut

·       Un salariu peste media pietei din domeniu

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 249086166