2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Timis
  6. Transport marfa - intern - Timisoara
Postat 15 mai 2024

Sofer distributie farma Timisoara/ Arad

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariPermis de Conducere: B

Esti din Timisoara si iti doresti sa lucrezi ca sofer distributie?

Alatura-te echipei Dona. Cargo!

Cerințe:

  • Experiență de cel puțin un 1 an în distribuiție și în conducerea autoutilitarelor de 3,5 tone;

  • Studii medii;

  • Punctual, responsabil și organizat;

  • Disponibilitate pentru deplasări.

Responsabilități:

  • Distribuie produsele farmaceutice la punctele de lucru conform traseelor stabilite;

  • Se asigură de livrarea produselor farmaceutice în cele mai bune condiții și conform graficului de livrare;

  • Verifică buna funcționare a autovehicului, a sistemului frigorific și funcționalitatea sistemului de monitorizare a temperaturii.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv (salariu fix, tichete de masă, bonus trimiestrial de performanță);

  • Card reducere Farmaciile Dona;

Descrierea companiei

Farmaciile DONA sunt printre cele mai apreciate din România, cu o experienta de succes dovedită de peste 26 de ani în piața farma din Romania.

Dona. Cargo SRL, parte a grupului DONA, asigură distribuția farmaceutică echilibrată la nivel național catre farmacii independente, spitale si farmacii Dona.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 227026739