2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Brasov
  6. Personal necalificat - Brasov
Zorin Dragomir
Postat 23 aprilie 2024

Sofer distributie- Brasov

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Companie multinationala, furnizor de piese si accesorii auto, prezenta in Romania din 1999, cu peste 600 de angajati permanenti, angajeaza pentru filiala sa din Brasov.

Apreciem si multumim anticipat candidatilor care ataseaza un CV pentru a fi contactati de catre noi in cel mai scurt timp. Precizam ca vom contacta doar candidatii care sunt eligibili pentru acest post. Va multumim pentru intelegere!

Sofer Distributie pentru filiala din Brasov

Responsabilitati:

- Livrarea comenzilor de piese auto catre clientii companiei (persoane juridice) din Brasov si zonele limitrofe.

- Incasarea contravalorii marfii livrate la client si emiterea chitantelor aferente.

Cerinte:

- Studii medii / scoala profesionala.

- Domiciliul stabil in Brasov sau zone limitrofe pe o raza de maximum 15 km.

- Permis de conducere cat. B fara evenimente rutiere grave - minimum 1 an.

- Experienta in distributie reprezinta avantaj.

Oferta:

- Vei fi angajat cu contract de munca perioada nedeterminata;

- Vei fi platit la timp, in fiecare luna

- Vei castiga un venit decent + tichete de masa

- Vei lucra doar ziua, fara schimb de noapte, fara delegatii, fara duminici

- Vei folosi masina companiei pentru a ajunge la serviciu si pentru a te reintoarce acasa

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 243756299