2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Arad
  6. Transport marfa - intern - Arad
Postat 22 aprilie 2024

Sofer Distributie

Localizare

Arad

Full time

Program de munca: Program normal

Descriere

Candidatul Ideal:

  • - Permis de conducere categoria B,

  • - Persoană cu sănătate bună și disponibilitate la program prelungit;

  • - Corectitudine și spirit de echipă dezvoltat;

  • - Cazier judiciar curat.

Descrierea jobului:

  • - Verifică şi asigură condiţiile tehnice necesare pentru siguranța circulației;

  • - Completează citeţ şi complet documentele necesare transportului şi le predă la termen;

  • - Asigură şi supraveghează încărcarea mărfurilor;

  • - Execută transportul de marfa conform programului stabilit de angajator;

  • Urmăreşte respectarea rutelor şi traseelor indicate;

  • - Asigură şi supraveghează descărcarea mărfurilor la clienți.

Se acorda Salariu motivant si tichete de masa.

Informatii la tel: 07******71, de luni pana vineri, intre orele 09-17.

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 257175132