2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - international
  5. Transport marfa - international - Satu Mare
  6. Transport marfa - international - Capleni
Postat 20 mai 2024

Șofer, Distribuitor de înghețată și Producător de înghețată

Salariu

1 500 - 1 700 €

Localizare

Capleni

Tip contract

Colaborare

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO44116040

Descriere

Anunț de angajare:

Șofer, Distribuitor de înghețată și Producător de înghețată (cu permis de conducere categoria B)

Descrierea postului:

Livrarea înghețatei cu vehicul care necesită permis categoria B Umplerea automatelor de înghețată Participarea la procesele de producție a înghețatei

Program de lucru: În medie 8 ore pe zi, cu o zi liberă pe săptămână.

Cerințe:

-Permis de conducere categoria B

-Fiabilitate și punctualitate-

Cunoștințe de bază de limba germană sau maghiară

Ce oferim:

- Salariu competitiv de început: 1500 EUR, care crește la 1700 EUR.

-Cazare gratuită într-un apartament complet utilat.

Locul de muncă: Nidderau, Germania

Mod de aplicare: Prin mesaj privat sau la numărul de telefon

Informații suplimentare:

Munca este sezonieră, de la Mai până în septembrie-octombrie, în funcție de condițiile meteorologice. Nu este necesară experiență anterioară în producția de înghețată pentru ocuparea acestui post.

Localitate

Capleni,

Satu Mare

Satu Mare, Capleni
ID: 270482014