2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Iasi
  6. Transport marfa - intern - Iasi
Postat 09 aprilie 2024

Sofer de autoturisme si camionete

Salariu

3 150 - 3 200 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 17412685

Descriere

Responsabilitati:

  • Execută transportul conform programului de transport dat de angajator;

  • Asigură şi supraveghează descărcarea mărfurilor;

  • Raspunde de integritatea marfurilor preluate din firma pana la livrare, cat si de marfurile preluate de la furnizori pana la sediul firmei;

  • Transporta marfa in baza documentelor insotitoare (factura fiscala, aviz de insotire a marfii, proces verbal de predare-primire);

  • Preia comenzile din depozit pe baza de semnatura;

  • La preluarea comenzilor, verifica corespondenta dintre numarul de colete, tipul coletului, numerele facturilor (avizelor de insotire ,etc.) existente cu cele trecute pe borderoul de livrari sau procesele verbale de predare-primire si aduce imediat la cunostinta sefului ierarhic despre orice neregula

Cerinte

  • obligatoriu permis de conducere categoria B (minim 2 ani);

  • persoana cu simt de raspundere, dinamica cu bune cunostinte de transport marfa;

  • fara antecedente din punct de vedere profesional;

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 268726885