2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Brasov
  6. Transport marfa - intern - Brasov
Postat 03 aprilie 2024

Șofer cu permis de conducere categoriile B, C, E

Salariu

3 500 - 6 000 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilPermis de Conducere: B, C, alteleNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 15018170

Descriere

Candidatul Ideal

Căutam un angajat serios, cu spirit practic, orientat către client, cu domiciliul în Brașov

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI:

  • Preluare, inspectarea vizuala, manipularea vehiculelor transportate

  • Participare(supravegheaza și asigurara marfa) la încărcare/descărcare mărfurilor transportate

  • Completarea documentației aferente transportului (CMR, Proces-verbal de predare primire, etc).

CERINȚE:

  • Permis de conducere categoria B,C, E.

  • Atestat transport marfă ( alte atestate constituie avantaj)

  • Cazier juridic și rutier fara mențiuni;

  • Disponibilitate la deplasari interne si internaționale;

  • Limba engleză la nivel conversational;

  • Cunoștinte primare de mecanică;

  • Promptitudine, seriozitate și profesionalism.

BENEFICII:

  • Programul de lucru flexibil;

  • Carte de muncă;

  • Salarizare atractivă (salariu de bază + comision raportat la realizări);

  • Traininguri și cursuri de perfecționare, după caz.

Descrierea companiei

Peplatforma.ro activează în domeniul transporturilor de vehicule (noi, sh, defecte/avariate), utilaje agricole și industriale dar si a altor mărfuri ce se pretează transportului pe platforme descoperite.

In paralel oferă și servicii non-stop de asistență rutieră și tractări auto

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 258671024