2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Sibiu
  6. Curierat - Sibiu
Postat Azi la 09:48

Angajam curieri pt livrari in Sibiu

Salariu

2 000 - 4 000 lei

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaRecrutare la distantaNecesita permis de lucru / Requires work visaDeschis pt studentiPermis de Conducere: B

Descriere

Angajam soferi distributie de colete in Judetul Sibiu

Ce ar trebui să ai?

- Experiență anterioară în industria curieratului (ar fi un avantaj);

- Rezistență la un flux de lucru constant;

- Dispoziție și eficiență în manipulare / sortare de produse

- Disponibilitate pentru lucru in echipa!

Descrierea jobului

Ce ar trebui să faci?

- Să sortezi produsele (colete) în vederea incarcari si a livrari acestora ;

- Să menții legătura cu departamentele de suport din cadrul companiei;

- Să raportezi managerului direct;

- Să sesizezi diversele erori apărute în cadrul sarcinilor zilnice;

Cu ce vine jobul la pachet?

- Un pachet salarial motivant pe bune(salariu de baza+bonusuri de performanta)

- Traininguri de specialitate;

-Program munca Luni-Vineri

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 214866183