2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Constanta
  6. Transport marfa - intern - Navodari
Postat 16 mai 2024

Sofer - Categoria B - Navodari - Salariu atractiv

Salariu

3 500 - 5 000 lei

Localizare

Navodari

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO42801918

Cautam sofer categoria B, locatie situata in Mamaia Sat - Navodari

Cum ne dorim sa fii:

- Persoana proactiva, energica si dornica de cunoastere si dezvoltare personala;

- Persoana comunicativa foarte ambitioasa, motivata & punctuala

- Interesat de asumarea responsabilitatilor;

- Cu abilitati bune de comunicare sau dornic de dezvoltarea lor

- Posesor de permis conducere categoria B

Descrierea jobului

Ce ne dorim sa faci :

- Livrarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei, respectand routing-ul si orele de livrare stabilite cu beneficiarii

- Asigurarea corespunzatoare a marfurilor de transportat spre a preveni eventuale deteriorari

- Mentinerea unor relatii corecte cu clientii spre a imbunatati colaborarea deja existenta

- Raportarea & discutarea situatiilor care necesita imbunatatiri, precum si punerea lor in concordanta cu politicile companiei

Salariul este atractiv, creste in functie de abilitatile dumneavoastra, va rugam sa ne contactati telefonic!

Localitate

Navodari,

Constanta

Constanta, Navodari
ID: 270342311