2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Maramures
  6. Transport marfa - intern - Satu Nou de Jos
MEGA IZOLATII
Postat 10 iunie 2024

Sofer categoria B distributie materiale constructii

Salariu

3 000 - 3 600 lei

Localizare

Satu Nou de Jos

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 33598165

Descriere

Candidatul Ideal

Experienţă într-un post similar minim 1 an (constituie un avantaj) - se lucreaza pe camioneta cu prelata de 28m3

Excelente abilităţi de comunicare

Cunoaşterea judetelor Maramures si Satu Mare(constituie un avantaj)

Aptitudini tehnice și comerciale

Permis de conducere categoria B - fara evenimente

Cazier judiciar fără antecedente penale

Descrierea jobului

Livrarea mărfurilor comandate de clienti conform planificare

Pregatire si incarcare/ descarcare marfa

Încasarea facturilor livrate

Program de lucru de luni pana vineri orele 8-16:30

Avantaje:

Salariu net 3000 lei

Bonuri masa 30lei/zi

Localitate

Satu Nou de Jos,

Maramures

Maramures, Satu Nou de Jos
ID: 270491533