2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Bucuresti
  7. Transport marfa - intern - Sectorul 1
Postat 05 aprilie 2024

Sofer categoria B

Salariu

4 000 - 9 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Tip contract

Colaborare

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: HybridProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 2

Suntem în căutarea unor persoane dinamice și motivate pentru a se alătura echipei noastre în cadrul unei afaceri inovatoare de colectare și încărcare a trotinetelor electrice în oraș.

Locație: Chitila, Sector 1.

Responsabilități:

  • Colectarea trotinetelor electrice din diverse locații din oraș.

  • Încărcarea trotinetelor la garajul nostru din zona Chitila.

  • Returnarea trotinetelor in locatiile selectate.

  • Cerințe:

  • Permis de conducere categoria B.

  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și schimbător.

  • Condiție fizică ok .

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un domeniu în plină expansiune și de a contribui la mobilitatea urbană durabilă.

  • Flexibilitate în programul de lucru.

  • Remunerare in functie de gradul de implicare intre 200 si 400 de lei pe zi .

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să ne contactati .

Vă mulțumim pentru interesul manifestat în a deveni parte a echipei noastre!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 268576670