Navighează la conținutul principal
Mesaje

Notificari

Adauga anunt nou
Alin Dragan
Postat 21 octombrie 2024

Șofer cat.C+E - Germania Transport Frigorific Fatrans GmbH

Salariu

3 000 - 3 900 €

Localizare

Vaslui

Mobilitatea postului: Munca la distantaTara: GermaniaRecrutare la distanta

Șofer cat.C+E - Germania Transport Frigorific Compania: Fatrans GmbH

Tara: Germania

Regiune: Hessen

Ocupație: Full Time

Salariu: 3000 - 3900 EUR

Descrierea ofertei:

Cerințe:

* Permis de conducere cat.C și/sau C+E - obligatoriu;

* Experiență pe un post similar de minim 1 ani - obligatoriu;

* Atestat transport marfă, card tahograf, cod 95 - obligatoriu;

* Responsabilitate

* 80% din curse sunt pe timp de noapte

* Nu este necesara limba Germana. Condiții:

* Program de lucru full-time, . Se lucrează in sistem de 6 săptamani cu 2 acasă in rotatie.

* Contract de muncă pe o perioadă nedeterminată;

* Concedii conform legislației;

* Contract de muncă de Germania.

* Asigurare medicală în Germania.

* Sporuri de noapte - 25%;

* Sporuri de sărbători - 100%;

* Diurna asigurată în funcție de destinație;

Curatare / intretinerea Camionului si a remorci Seriozitate, Implicare si punctualitate

* Salariu motivant 3000 - 3900 EUR/pe lună brut.

* Anmeldung (înregistrare la evidenta populatiei în Germania)

* Transport, încărcarea și descărcarea produselor alimentare proaspete.

* Suport pentru întocmirea actelor pentru alocatia copiilor din Germania

* Transport gratuit cu avionul dus-întors

* Cazare dotată cu bucătărie, mașină de spălat/uscat GRATIS (pentru pauzele din Weekend)

* Pauzele se pot efectua în parcările private ale firmei Mediul de lucru: Se lucrează de noaptea. Seara se încarcă și a doua zi dimineata se livrează.

Se livrează numai la depozitele centrale alimentare. Responsabilități:

Pentru mai multe informații contactați-ne cu încredere în privat!

Alin Dragan +49 160 8552603

Localitate

Vaslui,

Vaslui

Vaslui
ID: 271397805