2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Galati
  6. Transport marfa - intern - Galati
Postat 24 mai 2024

Sofer autoutilitara 3.5 to cat B

Salariu

3 500 - 4 500 lei

Localizare

Galati

Permis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 5CUI / CIF: 27253978

ECO WORLD PRODUCTION , societate specializată in colectarea deșeurilor reciclabile, cu sediul in Municipiul Galati, angajează sofer cat. B pentru autoutilitara 3,5 tone prelata+lift/hooklift .

Activitatea presupune colectarea deșeurilor reciclabile (carton, hartie, plastic etc.) de la societățile partenere , pe baza unor rute prestabilite si/sau la comanda, local jud Galati, precum si jud Braila .

Programul de lucru este L-V 7.30-16.00 (ocazional sâmbătă, in funcție de situație) .

Cerințe :

Permis conducere cat. B, vechime min. 3 ani, fara cazier juridic sau auto

Abilitați de comunicare si interacțiune cu partenerii furnizori, lucru in echipa Buna capacitate de orientare in spațiu Disponibilitate la efort fizic Atitudine pozitivă

Principalele responsabilități :

Respecta itinerarul prestabilit pentru colectare Participa la încărcarea deșeurilor Gestionează fluxul de documente necesare pe timpul transportului, conform instrucțiunilor primite Menține autovehiculul in condiții bune de funcționare si curățenie Respecta regulile de circulație, legislația de mediu aplicabila precum si cele de PSI/SSM aplicabile

Beneficii : Pachet salarial atractiv compus din salariu + tichete masa , prime (Paște, Craciun), bonus pentru ore suplimentare/zile de weekend .

Detalii suplimentare pot fi obținute telefonic la numărul 07******76  sau la sediul societății din Galati, Str Castrul Roman, Nr 7 (Google Maps:Eco World Production).

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 270658212