2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Transporturi si servicii auto
  5. Transporturi si servicii auto - Sibiu
  6. Transporturi si servicii auto - Sibiu
Postat 23 aprilie 2024

Sofer Amazon Munchen sau Stuttgart Contract Direct Cu Amazon

Salariu

2 000 - 2 900 €

Localizare

Sibiu

Mobilitatea postului: Necesita deplasariTara: GermaniaRecrutare la distanta

Descriere

Contact:

004915785304948 (Whatsapp și Apeluri între 8-18)

004915785304947 (Whatsapp și Apeluri între 8-18)

BTL LOGISTIK GmbH, o companie cu sediul în Munchen, Germania, cu peste 15 ani de experiență în domeniu și un parteneriat direct cu Amazon, angajează șoferi cu categoria B de permis de conducere și o vechime minimă de 6 luni.

Descrierea Postului:

  • Locație: Stuttgart/Munchen, Germania

  • Limba necesară: Limba română

  • Clasificare fiscală: Clasa 1 (necăsătorit) sau Clasa 3 (căsătorit)

Beneficii:

  • Salariu (Clasa 1):

    • Aproximativ 2000€ net pentru 5 zile pe săptămână

    • Bonusuri de calitate de până la 300€ brut

    • Aproximativ 95€ net/zi pentru fiecare zi suplimentară

  • Salariu (Clasa 3):

    • Aproximativ 2200€ net pentru 5 zile pe săptămână

    • Aproximativ 100€ net/zi pentru fiecare zi suplimentară

  • Avans pentru masă după câteva zile lucrate

  • Plata salariului pe data de 15 a lunii cu furnizarea de fluturași de salariu

  • Contract pe perioadă nedeterminată cu perioadă de probă

  • Echipă grozavă și suport complet

  • Program de lucru flexibil, începând între orele 9 - 11 dimineața

  • Vehicule mici disponibile (Volkswagen T6, Mercedes Vito scurt, Ford Transit scurt, Renault sau Opel)

  • Colete ușoare (peste 90% din colete au sub 3 kg)

Pentru mai multe detalii sau pentru a aplica pentru acest post, vă rugăm să ne contactați telefonic la numărul de telefon indicat mai sus sau să lăsați un număr de telefon pentru a vă putea contacta. Oportunitatea de a face parte din echipa noastră vă așteaptă!

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 262999510