2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - international
  5. Transport marfa - international - Hunedoara
  6. Transport marfa - international - Petrosani
Postat 02 mai 2024

Sofer Amazon Germania Cat B

Salariu

2 000 - 2 500 €

Localizare

Petrosani

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 50

Lider global în e-commerce și logistică, își extinde echipa și caută șoferi categoria B entuziaști și dedicati pentru a se alătura operațiunilor noastre din Germania. Dacă ești în căutarea unei oportunități profesionale care oferă atât stabilitate, cât și posibilități de avansare, aceasta este șansa ta!

Locații: Multiple locații disponibile în Germania (Munchen, Straubing, Nurnberg, Bayreuth, Oerlenbach)

Tipul jobului: Full-Time

Responsabilități:

  • Livrarea eficientă și sigură a pachetelor către clienții noștri.

  • Menținerea unui standard înalt de profesionalism și curtoazie.

  • Respectarea regulilor de siguranță rutieră și a procedurilor companiei.

Oferim:

  • Salariu competitiv: €1,900 - €2,300 pentru Steuerklasse 1 și €2,000 - €2,500 pentru Steuerklasse 3.

  • Oportunități de promovare în funcții de conducere, inclusiv dispatcher și șef de stație.

  • Flexibilitate în programul de lucru, cu respectarea normelor de odihnă și siguranță.

  • Acces la tehnologie avansată și training pentru dezvoltarea competențelor.

Cerințe:

  • Permis de conducere valid categoria B.

  • Experiența în domeniul curieratului este un plus, dar nu este necesară.

  • Abilitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă.

  • Cunoștințe de limbă germană sau engleză nu sunt necesare, dar pot constitui un avantaj.

Pentru cei interesați, vă rugăm să ne contactați la următoarele numere de telefon: +49 176 57649727 și +49 176 22336350

Localitate

Petrosani,

Hunedoara

Hunedoara, Petrosani
ID: 269496118