2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Bucuresti
  7. Manipulatori marfa - Sectorul 6
Postat 09 aprilie 2024

Societatea Ding Communication S.R.L recruteaza lucrator comercial

Salariu

3 400 - 3 600 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Societatea Ding Communication srl angajeaza lucrator comercial/bucatar Fast-Food- supermarket Livrari Regie,in Bucuresti sector 6,in campus Regie. Se incheie contract de munca pe perioada nedeterminata.

Se ofera un loc de munca stabil, un mediu de lucru placut si profesionist, pachet salarial atractiv si bonusuri in functie de performanta.

Candidatul ideal:

·         Te pasionează domeniul culinar

·         Esti o persoană activă și te adaptezi ușor

·         Ai experiență în comerțul cu produse alimentare

·         Persoana organizata si punctuala

·         Program full time

·         Seriozitate si dorinta de a lucra intr-un mediu placut.

Descrierea jobului:

·         preparare produse tip fast food

·         Preluarea  si servirea comenzilor clientilor;

·         Respectarea standardelor Food Safety;

·         Mentinerea unor relatii bune de comunicare cu clientii

·         mentinerea curateniei si igienei

Salariu: 2800 lei net -3000lei(in mana) + 600 lei bonuri masa, + bonus de performanta.

Alte bonusuri:

4% dupa 6 luni

8% dupa 12 luni

12% dupa 24 luni.

- concediu de odihna 21 zile lucratoare

 Descrierea companiei

LivrariRegie este un magazin alimentar pus la dispozitia studentilor din campusul Universitar Regie.

Vino alaturi de noi! Vei face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si competitiva si iti vei desfasura activitatea intr-un mediu de lucru placut si antrenant.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 258954382