2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Dragomiresti-Deal
Postat 12 aprilie 2024

Societate transport angajeaza sofer categoria C (7,5T)

Salariu

4 500 - 6 000 lei

Localizare

Dragomiresti-Deal

Nivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: B, C

Angajam sofer profesionist pentru curse interne (RO) camion 7,5T – marfuri generale!

Responsabilitati:

Efectuarea transportului rutier in conditii de siguranta si conform reglementarilor legale;

Respectarea programului de livrare si respectarea termenelor stabilite;

Incarcarea si descarcarea marfurilor in mod eficient si organizat;

Mentinerea vehiculului in stare buna de functionare prin efectuarea verificarilor periodice si a intretinerii necesare;

Asigurarea unei comunicari eficiente cu coordonatorii de transport, clientii si colegii.

Cerințe:

Permis de conducere categoria C și atestat valabil pentru transport marfa (cartela tahograf);

Experiena anterioara in conducerea camioanelor minim 3 ani;

Cunoasterea traseelor si reglementarilor rutiere interne;

Abilitati bune de comunicare si orientare catre clienți;

Recomandare de la ultimul loc de munca;

Fara antecedente penale si antecedente rutiere (necesar prezentare cazier judiciar si rutier);

Atitudine pozitiva, responsabilitate și punctualitate.

Oferim:

Contract de munca pe perioada nedeterminata;

Salariu competitiv – parte fixa + bonusuri;

Mediu de lucru placut;

Echipament si vehicule bine intretinute.

Pentru mai multe detalii, sunati la numarul: ZERO SAPTE PATRU PATRU TREI PATRU DOI DOI UNU OPT

Localitate

Dragomiresti-Deal,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Dragomiresti-Deal
ID: 256642227