2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Clinceni
Postat 02 aprilie 2024

Societate comerciala-electrocasnice angajeaza sofer distribuitor

Salariu

500 - 600 €

Localizare

Clinceni

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

Cerinte:

Preferabil din urmatoarele localitati: Clinceni,Bragadiru, Magurele, Cornetu

- Permis categoria B obligatoriu;

- Experienţa ca şofer distribuţie reprezinta un avantaj; - Experienta in condus auto 3.5 t;

- Responsabilitate, constiinciozitate;

- Fara cazier judiciar;

- Seriozitate si punctualitate.

- Comunicativ, ordonat, cu spirit de echipa, atent la detalii.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Transportul marfurilor in baza unor acte fiscale, emise de societate;

- Participa la incarcarea si descarcarea marfii

- Respectarea normelor legale in vigoare privind transportul rutier;

-Raspunde de mentinerea in stare de functionare a autovehiculului, verifica valabilitatea ITP-ului, vignetei etc.- Aduce la cunoştinţă orice problemă în legătură cu starea mașinii în vederea programării la service

Prin aplicarea CV-ului tau la acest job,consideram ca esti de acord cu prelucrarea datelor personale conform GDPR, aceste date fiindu-ne necesare pentru desfasurarea procesului de rcrutare. Doar candidatii eligibili vor fi selectati si invitati la un interviu. In urma selectiei cv-urilor, toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate, prin respectarea deplina a confidentialitatii.

Localitate

Clinceni,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Clinceni
ID: 268225573