2. Locuri de munca
  3. Resurse Umane
  4. Recrutare
  5. Recrutare - Arad
  6. Recrutare - Arad
Postat 23 aprilie 2024

Societate Comerciala angajeaza Specialist Resurse Umane

Localizare

Arad

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO18200702

Descriere

DESCRIERE

Societate comerciala angajeaza Specialist Resurse Umane

Candidatul Ideal

• Absolvent studii superioare;

• Atestat Inspector Resurse Umane;

• Cunoștințe avansate despre legislația muncii;

• Minim 2 ani experiență pe un post similar

• MS Office avansat;

Descrierea jobului

  • Întocmirea documentelor de angajare, încetare, modificare a contractelor de muncă etc;

  • Efectuarea calculului salarial şi întocmirea statului de salarii pe baza informaţiilor specifice (pontaje, concedii medicale, concedii de odihnă, concedii fără plată, modificări salariale, alte beneficii) si a declaratiei 112, etc.;

  • Gestionarea registrului REVISAL, conform legislației în vigoare;

  • Este responsabil de derularea relației cu autoritățile și companiile partenere, de întocmirea tuturor documentelor necesare – ITM, AJOFM, CAS, Casa de pensii etc;

Oferim

  • contract de munca pe perioada nedeterminata

  • salar motivant

  • tichete de masa , 30 Ron/zi

Mai multe detalii la sediul societatii din Arad, Calea Aurel Vlaicu Nr.282

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 269133392