2. Locuri de munca
  3. Marketing - PR - Media
  4. Studii de piata
  5. Studii de piata - Bucuresti - Ilfov
  6. Studii de piata - Ilfov
  7. Studii de piata - Chitila
Postat 08 aprilie 2024

Societate comerciala angajeaza Responsabil puncte de lucru

Localizare

Ilfov, Chitila

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Firma care activeaza in domeniul deseurilor DEEE angajeaza angajeaza responsabil punce de lucru

Cerintr:

  • initiativa orientare spre rezultate;

  • capacitae de invatare(se lucreaza intr-un soft propriu);

  • capacitate de indrumare pentru a gasi cele mai optime solutii;

  • abilitati de lucru in echipa;

  • atitudine pozitiva;

  • atentie la detalii;

  • abilitati de cooperarea si rezolvarea problemelor intervenite pa parcursul desfasurarii activitatii;

  • cunostinte Microsofr Office;

  • posibilitatea de deplasare la punctele de lucruale companiei situate in Baia Mare, Suceava si Targu Mures;

Responsabilitati:

  • Coordonarea punctelor de lucru din tara cat si a punctului de lucru unde isi desfasoara activitatea efectiva;

  • gasweste solutii optime de desfasurare a activitatilor de colectare, transport, dezmembrare a deseurilor electrice/electronice (DEEE);

  • cauta si gaseste cele mai optime tarife pentru vanzarea componentelor cu valoare tezultate in urma tratarii deseurilor electrice/electronice (DEEE);

  • colectarea datelor de la punctele de lucru in baza unui raport saptamanal dat de catre sefii punctelor de lucru si prelucrarea acestora in vederea optimzarii;

  • gasirea solutiilor optime in vederea cresterii flixului de deseuri electrice/electronice (DEEE) de colectare si/sau dezmembrare a acestora;

  • o buna si stransa colaborare cu punctele de lucru si indrumarea colegilor din teritoriu;

  • orientare catre rezultate;

Beneficii:

  • mediu de lucru prietenos;

  • oportunitate reala de promovare;

  • decont al transportului si bonusuri trimestriale in functie de performante;

  • dezvoltare profesionala;

  • suport din partea echipei;

  • salariu conform nivelului de responsabilitate.

probramul si nivelul salarial se vor discuta la interviu.

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Chitila
ID: 265870313