2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Arges
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Pitesti
Postat 04 aprilie 2024

Societate comerciala angajeaza pizzer

Localizare

Pitesti

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibil

Descriere

Postul de lucru : pizzer

Candidatul ideal:

  • Persoana serioasa, punctuala si organizata -

  • Abilitati de munca in echipa, atitudine pozitiva si orientate catre client.

  •  Abilitati bune de comunicare, persoana energica si amabila

  •  Rigurozitate in ceea ce priveste regulile de igiena in alimentatie publica;

  • Experienta in bucatarie constituie un avantaj

    Responsabilitati:

  • pregateste preparatele in conformitate cu retetele noastre si a standardele in vigoare;

  • realizeaza finisarea estetica a preparatelor in vederea comercializarii

  • asigura mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, a semipreparatelor cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare.

  • debaraseaza si asigura curatenia locului de munca;

  • are obligatia de a pastra in bune conditii ustensilele si aparatura din dotare.

  • are obligatia de a respecta normele de igiena si securitate in munca.

    • Oferim:

    • program flexibil in ture

    • pachet salarial motivant

    • mediu de lucru placut

    •  traininguri

    • posibilitate de a avansa si de a invata lucuri noi.

      Compania Clasic Market isi desfasoara activitatea in industria alimentara si in horeca. Grupul cuprinde mai multe locatii din Mioveni si Pitesti. Misiunea noastra este sa oferim clientilor nostri servicii si produse de calitate. Avem o echipa impresionanta si suntem mereu in cautare de oameni talentati si dedicati care vor sa evolueze in domeniul Horeca. CV-urile se pot trimite si pe whats app.

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 268546919