2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Olt
  6. Ingineri - Slatina
Postat 21 mai 2024

Societate angajeaza Director Productie atelier prelucrari mecanice

Salariu

5 000 - 10 000 lei

Localizare

Slatina

Nivelul de studii: AbsolventMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 16303752

Descriere

Cerințe:

- Studii superioare in domeniul tehnic; - Experienta minim 2 ani pe un post similar; - Cunostinte desen tehnic (citire / interpretare); - Cunoasterea materialelor specifice procesului tehnologic - Cunoasterea instrumentelor si aparatelor de masura si control;

Responsabilități:

- Stabileste lista de echipamente (scule așchietoare, dispozitive de prindere și șuruburi) necesare;- Supravegheaza buna functionare a echipamentelor si utilajelor, si semnaleaza interventiile necesare;- Coordoneaza procesul de planificare si urmarire a productiei, pentru satisfacerea cerintelor clientului si asigurarea profitabilitatii companiei;- Coordoneaza intocmirea normelor si planurilor de productie;- Organizeaza si verifica fluxul de productie si intocmeste fisa de masuratori pentru reperele executate impreuna cu departamentul CTC, daca este solicitat;- Inspecteaza sculele aschietoare pentru mentinerea calitatii si duratei de viata;

Oferta salarială - Pachet de beneficii:

- pachet salarial performant - tichete de masa - colectiv de munca prietenos, fara birocratie - apreciere si remuneratie corespunzatoare a muncii bine facute

Program de lucru:

- Program de lucru: L-V (8 h + 30 ' pauza de masa).

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 270547815