Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Marketing - PR - Media
  4. Marketing - PR - Media - Bucuresti - Ilfov
  5. Marketing - PR - Media - Bucuresti
  6. Marketing - PR - Media - Sectorul 1
Postat 29 decembrie 2021

Social Media Assistant/Marketer

  • Tip job

    Full time

  • Bucuresti, Bucuresti - Ilfov

  • Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

  • Numarul de posturi disponibile: 1

  • Recrutare la distanta

  • Program flexibil

  • Program si in weekend

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Nivelul de studii: Calificat

Descriere

CETHON este o companie IT la bază, deoarece operăm cu unelte inovatoare și automatizări, dezvoltate de echipa noastră de ingineri, împreună cu cunoștințele și experiența echipelor noastre.

Ca membru al echipei noastre va trebui să înveți împreună cu colegii să aveți contribuții proprii și prețioase la produsele noastre și să experimentați mai multe părți unice ale fluxului operațional și de dezvoltare pentru a vă extinde abilitățile.

Responsabilități

  • Administrarea profilelor pe Twitter, Reddit etc
  • Pregătirea, scrierea și programarea postărilor pe profilurile de social media
  • Urmărirea, analiza și raportarea angajamentului și a valorilor relevante
  • Implementarea și folosirea uneltelor pentru a eficientiza fluxul de lucru din social media
  • Contribuția la optimizarea strategiei de marketing în social media
  • Explorarea și încercarea unor noi platforme de social media

Abilități & Experiență

  • Cunoștințe excelente de limba Engleză în scris și vorbit
  • Familiarizat cu conceptele generale de social media și cu platformele cunoscute îndeosebi
  • Experiență în social media la un loc de muncă anterior sau din utilizare personală cu exemple
  • Abilități generale de folosire a calculatorului
  • Orice studii formale sau instruire în marketing, comunicații, administrarea proiectelor sau orice similar sunt apreciate, dar nu obligatorii

Beneficii

  • Salariu corect și competitiv
  • Ierharhie plată și o comunicare internă rapidă
  • Un mediu inovator și atractiv la care poți contribui, te poți instrui și poți învăța alături de persoane cu concepții similare
  • Mediu de lucru flexibil și relaxat
  • Birou modern cu conectivitate excelentă la transportul public

Applying on the employer's website.

The advertiser makes the application available on his website. After clicking the Apply button you will be taken there.

ID: 230344947

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din