2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
Postat 08 mai 2024

Simigeria PETRU IAȘI angajează Șef de Tură Adjunct

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Căutăm personal pentru postul de Șef Tură Adjunct, cu minimum de experiență în managerieria unui punct de lucru în domeniul alimentar.

De ce ești un candidat potrivit pentru noi?

  • ești o persoană orientată spre succes;

  • depășești cu ușurință situațiile stresante;

  • ai experiență în coordonarea unei echipe;

  • ai experiență pe un post similar;

  • excelente abilități de comunicare și lucru în echipă.

Care vor fi atribuțiile tale?

  • te vei ocupa de îndeplinirea target-ului zilnic;

  • asiguri informații referitoare la demisii și concedii;

  • te vei implica direct în activitatea punctului de lucru;

  • recepționezi materiile prime și vei răspunde stocul punctului de lucru;

  • urmărești alături de managerul de vânzări plafonul de cheltuieli lunare;

  • vei urmări respectarea standardelor de producție și schemelor de coacere;

  • atribui sarcini și organizezi activitățile angajatilor din cadrul punctului de lucru;

  • identifici probleme și neconformitățile, dar vei căuta și rezolvări pentru acestea;

  • te vei asigura că spațiul de lucru respectă normele de igienă și condițiile de legislația în vigoare;

  • te vei asigura ca se vor respecta standardele de prezentare a produselor pe care compania le comercializează.

Ce îți oferim noi?

  • salariu motivant + bonusuri în funcție performanță;

  • tichete de masă;

  • training la locul de muncă;

  • posibilitatea  de avansare și dezvoltare în cadrul companiei;

  • un loc de munca sigur într-o companie în care accentul este pus pe angajați, dar și care este în continuă dezvoltare.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 266197113