2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Neamt
  6. Manipulatori marfa - Piatra Neamt
IONUT
Postat Azi la 09:37

Simigeria PETRU angajează MANIPULANT Marfă

Localizare

Piatra Neamt

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2

Simigeria PETRU este în căutare de persoane atente la detalii, muncitoare, deschise la nou și orientate spre rezultate pentru postul de Manipulant Marfă- Fabrică!

Care vor fi atribuțiile tale?

  • încarci și descarci mașinile companiei;
  • organizezi în depozit mărfurile pe categorii;
  • pregătești comenzile pentru clienți;
  • așezi marfa în spațiul adecvat.

Ce oferim?

  • salariu avantajos;
  • tichete de masă;
  • training pentru perioada de început;
  • suport constant în desfășurarea activității;
  • contract pe perioadă nedeterminată.

Pentru detalii vă rugăm să sunați la numărul de telefon afișat imediat sub anunț sau să ne trimiteți CV-ul dvs. într-un mesaj atașat.

Vă așteptăm cu drag în Echipa PETRU!

Localitate

Piatra Neamt,

Neamt

Neamt, Piatra Neamt
ID: 244307308