2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Teleorman
  6. Manipulatori marfa - Alexandria
Postat 22 martie 2024

Simigeria Luca Alexandria angajeaza Sef Unitate

Localizare

Alexandria

Nivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

DESCRIERE

Simigeria LUCA angajeaza Sef Unitate.

Candidatul ideal detine:

-Experienta anterioara (alimentatie publica/vanzari) Experienta anterioara in coordonarea unei echipe;

Studii medii finalizate;

Excelente abilitati de comunicare, organizare, coordonare;

Atitudine proactiva, flexibilitate, orientare catre rezultate;

Dorinta de a invata si a se dezvolta profesional;

Capacitatea de a se adapta unui nou mediu de lucru.

Descrierea jobului

Care sunt responsabilitatile tale:

Vei atribui sarcini si vei organiza activitatile angajatilor din cadrul punctului de lucru Te vei implica in mod direct in activitatea punctului de lucru Vei acorda suportul echipei in indeplinirea sarcinilor Vei respecta termenele limita pentru raportari, comenzi furnizori etc Vei receptiona materiile prime si vei fi raspunzator pentru stocul punctului de lucru

Te vei asigura ca sunt respectate standardele de calitate si regulile interne de functionare ale punctului de lucru.

Vei motiva echipa reprezentand cultura si valorile organizatiei.

Care sunt beneficiile pe care ti le putem oferi:

Posibilitate de promovare

Salariu motivant ,mediu de lucru dinamic ,interactiune directa cu toate departamentele companiei pentru solutionarea oricaror neclaritati sau deficiente

Descrierea companiei

Simigeria LUCA a luat nastere, din dorinta de a oferi trecatorilor o experienta unica cu privire la gusturile traditionale, dar si posibilitatea de a manca ceva consistent si delicios.

Suntem o echipa de peste 2000 angajati si ne bucuram sa primim in echipa noastra colegi dedicati, orientati spre rezultate.

Relatii la telefon:

Aurelia 07******48

Localitate

Alexandria,

Teleorman

Teleorman, Alexandria
ID: 237389401