2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 3
Postat 26 martie 2024

Simigeria LUCA Bucuresti angajeaza sef de tura in Sector 3

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Descrierea jobului

Care sunt responsabilitatile tale:

Vei atribui sarcini si vei organiza activitatile angajatilor din cadrul punctului de lucru.

Te vei implica in mod direct in activitatea punctului de lucru.

Vei acorda suportul echipei in indeplinirea sarcinilor.

Vei respecta termenele limita pentru raportari, comenzi furnizori, etc.

Vei receptiona materiile prime si vei fi raspunzator pentru stocul punctului de lucru.

Te vei asigura ca sunt respectate standardele de calitate si regulile interne de functionare ale punctului de lucru.

Vei motiva echipa reprezentand cultura si valorile organizatiei.

Care sunt beneficiile pe care ti le putem oferi:

Posibilitate de promovare.

Salariu motivant si asigurare medicala facultativa completa.

Mediu de lucru dinamic Interactiune directa cu toate departamentele companiei pentru solutionarea oricaror neclaritati sau deficiente.

Mai multe detalii la :

Simona- 07******70

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 215306390