2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Bucuresti
  7. Asistent manager si secretariat - Sectorul 3
Postat 25 aprilie 2024

Simigeria LUCA - angajeaza operatori supraveghere video

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati:

-Te vei ocupa de monitorizarea desfasurarii activitatii la toate punctele de lucru ale societatii in conformitate cu procedurile interne , regulamentul intern, legislatia in vigoare.

- Vei analiza si urmari sistemele de securitate cu atentie.

- Vei acorda suport colegilor de la punctele de lucru ale societatii pentru a asigura prevenirea anumitor incidente in activitatea curenta si pentru conformarea activitatii acestora la normele companiei.

- Te vei asigura de mentinerea si arhivarea permanenta a bazei de date a departamentului.

- Vei intocmi zilnic diverse situatii, vei trimite diverse rapoarte catre superiorul direct.

Ce oferim:

-Un program de lucru flexibil

- Sustinerea din partea echipei si a managerilor pentru a te integra cu usurinta in noul rol

- Posibilitatea unui start promitator al carierei intr-un mediu profesional.

Iti vei face o multime de prieteni, avem o echipa tanara si prietenoasa.

Vei lucra pentru un angajator care pune accent pe respect reciproc si incredere.

Nu cerem experienta, va invatam noi tot ce trebuie sa stiti.

Daca ai abilitati de comunicare, esti responsabil/a, atent/a la detalii, acesta poate fi jobul tau!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 236636047