2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Cluj
  5. Alte locuri de munca - Floresti
Postat 10 aprilie 2024

Sigemo Cluj angajeaza lucrator gestionar in depozit de anvelope

Salariu

2 800 - 3 000 lei

Localizare

Floresti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 6417962

Descriere

Descriere:

Va rugam sa lasati un mesaj cu numarul dumneavoastra de telefon sau sa sunati la numarul afisat mai jos pentru a programa un interviu-prezentare job. Suntem interesati sa aflam de la dumneavoastra ce experienta profesionala aveti si in ce domeniu, varsta, starea civila, domiciliul actual ca sa va putem contacta ulterior.

Descrierea postului:

-incarca/descarca marfa si o pregateste pentru curierat.

-intocmeste documentele de insotire conform legii

-face curatenie zilnica la locul de munca si pe eventualele sectoare trasate de seful direct.

Se cere:

- Seriozitate, disponibiltate si indemanare.

SC SIGEMO IMPEX SRL este o companie romana cu o experienta de 30 de ani in domeniul anvelopelor si jantelor auto, clasificandu-se la ora actuala in TOP 3 distribuitori de anvelope si jante din Romania. Activitatea de bază este comertul cu ridicata si cu amanuntul a anvelopelor si jantelor auto pentru autoturisme, camioane, utilaje agro-industriale, autoutilitare, SUV si 4x4. Suntem prezenti cu service-uri roti in Sibiu, Cluj, Bucuresti, Brasov, Targu Mures, Alba Iulia, Deva.

Localitate

Floresti,

Cluj

Cluj, Floresti
ID: 268473396