2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Sibiu
  6. Service auto - Selimbar
Postat 23 aprilie 2024

Sigemo angajeaza: Sef atelier tinichigerie-vopsitorie

Localizare

Selimbar

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 6417962

Descriere

Descriere:

Va rugam sa lasati un mesaj cu numarul dumneavoastra de telefon sau sa sunati la numarul afisat mai jos pentru a programa un interviu-prezentare job. Suntem interesati sa aflam de la dumneavoastra ce experienta profesionala aveti si in ce domeniu, varsta, starea civila, domiciliul actual si numarul de telefon la care va putem contacta ulterior.

Contact: SC SIGEMO IMPEX SRL – PUNCT DE LUCRU SELIMBAR / SIBIU str. Sibiului, nr. 26, Selimbar, jud. Sibiu. Telefon 0369403420 – resurse umane

Descrierea postului:

- Coordoneaza activitatile desfasurate in cadrul atelierului de tinichigerie-vopsitorie pe linie de : achizitii, vanzare catre terti de servicii, dezvoltare portofoliu de client, personal subordonat.

Se cere:

- Permis de conducerecategoria B.

- Disponibilitate la program prelungit (in special in perioada sezoanelor de maxima activitate).

- Abilitate de comunicare, pasiune fata de domeniul auto si vanzari, bun organizator, punctualitate, cunostinte de operare PC, spirit de echipa si seriozitate.

- Invatarea si aplicarea atributiilor postului ocupat.

- Experienta in intr-un atelier pe un post similar constituie un avantaj!

Se ofera:

- Salariu negociabil in functie de experienta.

- Un loc de munca stabil, cu conditii de munca si de dotare tehnica la cel mai inalt nivel, in una din cele mai mari companii de distributie anvelope si jante din tara.

- Motivare continua prin salariul negociat anual, raportat la plus valoarea adusa si la implicarea in munca a fiecaruia.

- Mediu de lucru onest si sprijinul colegilor in integrarea noilor veniti.

SC SIGEMO IMPEX SRL este o companie romana cu o experienta de 30 de ani in domeniul anvelopelor si jantelor auto, clasificandu-se la ora actual in TOP 3 distribuitori de anvelope si janta din Romania. Activitatea de bază este comertul cu ridicata si cu amanuntul a anvelopelor si jantelor auto pentru autoturisme, camioane, utilaje agro-industriale, autoutilitare, SUV si4x4. Suntem prezenti cu service-uri in Cluj, Bucuresti, Brasov, Targu Mures, Alba Iulia, Deva si nu in ultimul rand Sibiu.

Localitate

Selimbar,

Sibiu

Sibiu, Selimbar
ID: 266483369