2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 4
Postat 26 aprilie 2024

Shop&Go (Mega Image) - Angajam SEF MAGAZIN in zona Brancoveanu

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Experienta de conducere/ ManagementMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distanta

Dorim sa ne extindem echipa si cautam un SEF MAGAZIN pentru SHOP&GO in Bucuresti

Se ofera PACHET SALARIAL ATRACTIV, in functie de experienta, performanta si rezultate.

Activitatea se desfasoara intr-un mediu de lucru placut, iar locul de munca este unul stabil.

Cerinte:

  • Experienta in domeniu pe un post similar este OBLIGATORIE

  • Abilitati foarte bune de organizare, comunicare si prioritizare a task-urilor

  • Atentie la detalii si orientare spre rezultate

  • Spirit de echipa

  • Atitudine orientata spre client

Responsabilitati principale:

  • Supervizarea si participarea activa la indeplinirea sarcinilor de serviciu de catre ceilalti colegi

  • Gestionarea corecta a stocurilor, pierderilor si comenzilor de marfa in functie de volumul vanzarilor

  • Coordonarea proceselor operationale din cadrul magazinului si respectarea Procedurilor interne Mega Image

  • Oferirea unui feedback constructiv colegilor, oricand este necesar

  • Asigurarea aspectului si imaginii magazinului la un nivel competitiv

Pentru programarea unui interviu, trimiteti un CV pe OLX, mesaj pe whatsapp sau contactati-ne telefonic.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 220436339