2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 6
Postat 26 aprilie 2024

Shop&Go Mega Image angajeaza

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Mega Image Shop&go recruteaza

Cartierul Latin

Drumul ghindari 73A

Nu este obligatoriu sa ai experienta in lucru, ne vom ocupa noi de pregatirea ta!

Principalele responsabilitati pe care le vei avea sunt:

  • Prezentarea si comercializarea produselor;

  • Receptionarea marfurilor

  • Aranjarea produselor la raft

  • Mentinerea unui mediu de lucru curat si organizat

OFERTA NOASTRA:

  • Program de lucru flexibili

  • Posibilitatea de a obtine bonusuri si cresteri salariale, in functie de vechime si cunostinte

  • Prime de sarbatori (Craciun & Paste)

  • Prime la inventar

  • Concediu platit

  • Contract de munca, cu toate formele legale

Contact

  • 07******43

  • 07******49

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 262616222