2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Iasi
  6. Personal Fast Food - Iasi
Postat 12 iunie 2024

*Shaormeria Baneasa Iasi angajeaza Ajutor Bucatar*

Salariu

3 500 lei

Localizare

Iasi

Full time

Deschis pt studenti

Suntem în căutarea unui Ajutor Bucătar talentat și energic, pasionat de bucătăria rapidă și dornic să se alăture echipei noastre de Fast Food. Dacă ești creativ în bucătărie, ai spirit de echipă și îți dorești să faci parte dintr-un mediu dinamic, te așteptăm să aplici pentru această poziție!

Responsabilități:

- Asistarea bucătarului șef în pregătirea ingredientelor și prepararea produselor noastre specifice.

- Menținerea curățeniei și igienei în zona de lucru, respectând normele stricte de siguranță alimentară.

- Asigurarea eficientizării procesului de producție pentru a reduce timpul de așteptare al clienților.

- Montarea și prezentarea produselor cu atenție la detalii, asigurându-ne că acestea respectă standardele noastre de calitate.

- Interacționarea amabilă cu clienții și asigurarea unui mediu prietenos și plăcut în cadrul restaurantului nostru.

Cerințe:

- Experiență anterioară în bucătăria fast-food-ului reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie; îți oferim training și suport pentru a te dezvolta.

- Abilități bune de organizare și gestionare a timpului, pentru a face față cerințelor unui mediu rapid și dinamic.

- Atitudine pozitivă, entuziasm și dorința de a oferi clienților o experiență culinară deosebită.

- Capacitatea de a lucra în echipă și de a-ți îndeplini sarcinile cu responsabilitate.

- Flexibilitate în program și disponibilitate pentru a lucra în ture.

Beneficii:

PACHET SALARIAL ATRACTIV 3500 Lei

TIPS

Training si suport in vederea insusirii procedurilor interne

BONUS PERFORMANTA

O masa + o cafea/ zi

ALTE BONUSURI DUPA ACUMULARE VECHIME IN COMPANIE

Pentru mai multe informatii, va rog sa ma contactati in privat sau la numărul de telefon

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 257727483