2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 2
Postat 22 aprilie 2024

Shaormar cu experienta

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Compania noastră caută un Shaormar pasionat de gastronomie și gata să ofere clienților noștri o experiență culinară autentică și delicioasă. Dacă ești o persoană energică, creativă și dornică să lucreze într-un mediu dinamic, atunci te așteptăm în echipa noastră!

Responsabilități principale:

Pregătirea și asamblarea shaormei conform standardelor companiei

Interacționarea plăcută cu clienții și oferirea de servicii prompte și de calitate

Menținerea curățeniei și a igienei în zona de lucru conform normelor sanitare

Gestionarea stocurilor de ingrediente și materiale necesare pentru prepararea shaormei

Colaborarea eficientă cu restul echipei pentru buna desfășurare a activităților

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul gastronomiei reprezintă un avantaj

Abilități excelente de comunicare și orientare către client

Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu agitat

Atenție la detalii și respectarea standardelor de calitate

Flexibilitate în programul de lucru

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și plin de energie

Pachet salarial motivant

Ambianță plăcută de lucru și echipă prietenoasă

Dacă ești pasionat de prepararea și servirea mâncărurilor delicioase și vrei să faci parte dintr-o echipă entuziastă, trimite-ne CV-ul tău și hai să construim împreună o experiență culinară de neuitat pentru clienții noștri!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 269265495